Kupujesz klucz licencyjny do aplikacji opisanej poniżej. Sama aplikacja jest za darmo ale do uruchomienia wymaga zakupu klucza licencyjnego.

Aplikacja typu „Sam Naprawiam” przeznaczona głównie dla elektroników zajmujących się naprawą liczników samochodowych. Można ją polecić elektronikom zaczynającym przygodę z licznikami ale także i elektronicy ze średnim stażem znajdą tu uzupełnienie swojej wiedzy.
Aplikacja zawiera wiele porad dotyczących naprawy licznika. Udostępniłem w niej tajniki napraw tych liczników oparte na wieloletnim doświadczeniu jako serwisant elektronik. Można znaleźć tu opisy usterek oraz ich objawów najczęściej (chociaż nie wszystkich) spotykanych w tych licznikach.
Na płytkach PCB oznaczono punkty lutownicze odpowiedzialne za konkretne przypadki razem z ich opisem.
Oznaczenia pinów do podpięcia zasilania aby przetestować licznik na stole. Porady uzupełniono licznymi zdjęciami.

Licencja jednostanowiskowa bez ograniczeń czasowych.
W aplikacji opisane są tylko modele zegarów Renault Scenic II oraz Espace IV.

Wymagania:
Windows 7,8,10 32/64bit
NET Framework 4.0 i wyższy
Minimalna rozdzielczość ekranu 1280 x 768

Cena 50zł.

kupujesz klucz licencyjny do aplikacji
Jeżeli jeszcze nie ściągnąłeś zakupionej aplikacji na swój dysk to postępuj według poniższej instrukcji zaczynając od punktu 1. Jeżeli masz już ściągniętą aplikację to pomiń punkt 1.

  1. Wejdź w MENU “Napraw Sam” a następmnie w zakładkę aplikacji, którą chcesz zakupić. i kliknij w przycisk “ściągnij aplikację”
  2. rozpakuj aplikację na swoim dysku i uruchom ją.
  3. przeczytaj licencję i jeżeli zgadzasz się na jej warunki zaznacz opcję “przeczytałem warunki licencji” co uaktywni zakładkę “wygeneruj klucz” 
  4. kliknij w zakładkę “wygeneruj klucz” 
  5. wygenerowany klucz proszę przysłać do mnie przez piniższy formularz.
  6. w odpowiedzi wyślę klucz licencyjny, który należy wpisać w zakupionej aplikacji w rubrykę “wpisz swoje hasło” i kliknąć w zakładkę “potwierdzam”
    Aplikacja zostanie  aktywowana.
    w razie problemu proszę pisać do mnie