Sagem S3000 naprawa oraz programowanie

Byłem w kilku warsztatach i podano mi usterki najpierw przepustnicy ale po wymianie na nową problem nie znikł.  Auto wchodzi w tryb awaryjny po przejechaniu kilku kilometrów, Wyłączenie i ponowne uruchomienie silnika pozwala na przejechanie następnych kilku kilometrów po czym znów wchodzi w tryb awaryjny i tak bez końca można gasic odpalać i jeździć. Moje pytanie czy są państwo w stanie sprawdzić sterownik i ewentualnie naprawić i oczywiście wcześniej wycenić.

Oferujemy naprawę tego sterownika bez względu na rodzaj usterki. Jeżeli nie istnieje możliwość naprawy sterownika to jest opcja odczytu zawartości pamięci (oprogramowania) i następnie zaprogramowania drugiego sterownika (dawcy). Gwarantujemy, że drugi sterownik „dawca” będzie działał bezproblemowo.  Aby „sklonować” sterownik, potrzebny jest tylko stary sterownik jako „dawca”. Po sklonowaniu nie jest wymagane żadne programowanie w aucie, a cała czynność sprowadza się do „plug and play” czyli  montujemy sterownik w aucie, podpinamy akumulator i to wszystko.

Zdjęcie przedstawia przykładowy sterownik.

Gwarancja rozruchowa na 3mc. Jest to czas na przetestowanie sterownika.
Czas naprawy 1 dzień roboczy. Jest możliwość naprawy na poczekaniu i zajmie to 3-4 godziny ale trzeba samemu wymontować sterownik

Formularz zapytania

Imię

Twój Email

typ ECU np. Sagem S3000

opisz problem

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych na potrzeby tego formularza