Sagem S3000 naprawa oraz programowanie

Byłem w kilku warsztatach i podano mi usterki najpierw przepustnicy ale po wymianie na nową problem nie znikł.  Auto wchodzi w tryb awaryjny po przejechaniu kilku kilometrów, Wyłączenie i ponowne uruchomienie silnika pozwala na przejechanie następnych kilku kilometrów po czym znów wchodzi w tryb awaryjny i tak bez końca można gasic odpalać i jeździć. Moje pytanie czy są państwo w stanie sprawdzić sterownik i ewentualnie naprawić i oczywiście wcześniej wycenić.

Oferujemy naprawę tego sterownika bez względu na rodzaj usterki. Jeżeli nie istnieje możliwość naprawy sterownika to jest opcja odczytu zawartości pamięci (oprogramowania) i następnie zaprogramowania drugiego sterownika (dawcy). Gwarantujemy, że drugi sterownik „dawca” będzie działał bezproblemowo.  Aby „sklonować” sterownik, potrzebny jest tylko stary sterownik jako „dawca”. Po sklonowaniu nie jest wymagane żadne programowanie w aucie, a cała czynność sprowadza się do „plug and play” czyli  montujemy sterownik w aucie, podpinamy akumulator i to wszystko.

Zdjęcie przedstawia przykładowy sterownik.

Gwarancja rozruchowa na 3mc. Jest to czas na przetestowanie sterownika.
Czas naprawy 1 dzień roboczy. Jest możliwość naprawy na poczekaniu i zajmie to 3-4 godziny ale trzeba samemu wymontować sterownik

Formularz zapytania

Imię

Twój Email

typ ECU np. Sagem S3000

opisz problem

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych na potrzeby tego formularza

Preferujemy system pracy wysyłkowej. Naprawy wykonujemy na bieżąco, zwykle w jeden dzień roboczy. Paczki odbieramy i wysyłamy codziennie.
W pilnych przypadkach istnieje możliwośc osobistego dostarczenia/odbioru towaru – prosimy ustalać termin telefonicznie.
Zapraszamy do kontaktu tel. 534-537-492 (pn-pt 9.00-15.00) lub mail elektronika@telwis.pl.

X