Sagem S3000 naprawa oraz programowanie

 • Byłem w kilku warsztatach i podano mi usterki najpierw przepustnicy ale po wymianie na nową problem nie znikł.  Auto wchodzi w tryb awaryjny po przejechaniu kilku kilometrów, Wyłączenie i ponowne uruchomienie silnika pozwala na przejechanie następnych kilku kilometrów po czym znów wchodzi w tryb awaryjny i tak bez końca można gasic odpalać i jeździć.
 • Po uruchomieniu silnika auto wchodzi na ok. 1300obr/min. Po kilku minutach obroty falują w przedziale 1300 – 3000 (auto nie trzyma wolnych obrotów). Brak błędów na diagnostyce.

Zdjęcie przedstawia przykładowy sterownik.

Oferujemy naprawę tego sterownika bez względu na rodzaj usterki. Jeżeli nie istnieje możliwość naprawy sterownika to jest opcja odczytu zawartości pamięci (oprogramowania) i następnie zaprogramowania drugiego sterownika (dawcy). Gwarantujemy, że drugi sterownik „dawca” będzie działał bezproblemowo.  Aby „sklonować” sterownik, potrzebny jest tylko stary sterownik jako „dawca”. Po sklonowaniu nie jest wymagane żadne programowanie w aucie, a cała czynność sprowadza się do „plug and play” czyli  montujemy sterownik w aucie, podpinamy akumulator i to wszystko.

Gwarancja rozruchowa na 3mc. Jest to czas na przetestowanie sterownika.
Czas naprawy 1 dzień roboczy. Jest możliwość naprawy na poczekaniu i zajmie to 3-4 godziny. Trzeba wcześniej umówić się na  dany termin oraz trzeba samemu wymontować sterownik

Formularz zapytania

  Imię

  Twój Email

  typ ECU np. Sagem S3000

  opisz problem

  wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych na potrzeby tego formularza