Naprawa Licznika Scenic II - aplikacja

Zrób to Sam. Napraw sam. Wow, to naprawdę da się wykonać. W tej aplikacji zawarte są informację  jak samemu wymontować licznik, jak usunąć najczęściej powtarzające się usterki w tych licznikach. Dość obszerne opisy ze zdjęciami płyty głównej (18 + 7 zdjęć poglądowych) i określonymi obszarami uszkodzeń. Najczęstsze objawy uszkodzenia opisane w tej aplikacji to:
 1. licznik wyłącza i włącza się co jakiś czas. Jednocześnie resetuję się zegarek oraz przebieg dzienny
 2. prawy wyświetlacz (wyświetlający info: radio, zegarek, temperatura zewnętrzna) nie świeci,
 3. Licznik nie świeci i wydaje różne dziwne dźwięki
 4.  Licznik martwy – świeci tylko czerwona dioda na środku licznika
Wszystkie zawarte tu uwagi trzeba wykonać z dużą starannością i dlatego robisz to na własną odpwiedzialność. Autor nie ponosi odpowiedzialnośći za uszkodzenia spowodowane nieuwagą.

Licencja aplikacji ważna jest bezterminowo na jeden komputer.
WYMAGANIA:
Windows XP, 7, 8, 10. 32/64bit.
Framework 4.0 lub wyższy.

  Twój Adres Email

  Kupiłem aplikację (podaj tytuł aplikacji)

  wpisz Wygenerowany klucz

  wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych na potrzeby tego formularza

  Aby dokonać zakupu aplikacji proszę dokonać wpłaty na nr konta: Alior Bank 83 2490 0005 0000 4000 8413 3437 
  z dopiskiem “Scenic-sam naprawię”. Po dokonaniu wpłaty proszę poprzez formularz zamieszczony poniżej przesłać klucz wygenerowany w aplikacji. Po potwierdzeniu wpłaty klucz licencyjny będzie wysłany w ciągu 24 godzin w dni robocze. zapraszamy. Mój tel. kontaktowy 534 537 492 (czynny 9.00 – 14.00) email: elektronika@telwis.pl

  Po ściągnięciu aplikacji uruchom ją. Następnie przeczytaj warunki licencji i zaznacz, że zgadzasz się na jej warunki. Ostatnim krokiem jest wygenerowanie klucza aktywacyjnego i wysłanie go do nas przez poniższy formularz lub e’mailem. W odpowiedzi otrzymasz klucz aktywacyjny, który należy wpisać w rubrykę swojej aplikacji “wpisz swoje hasło”. Aplikacja odblokuje dostęp do opisów i zdjęć poglądowych.

  Cena aplikacji

  49zł.
  • Naprawa w naszym serwisie kosztuje 150 – 200zł. Termin wykonania usługi 4 godziny po wcześniejszej rezerwacji terminu.