Naprawa licznika Ford Fiesta 2002 - 2005

Kupujesz klucz licencyjny do aplikacji opisanej poniżej. Sama aplikacja jest za darmo ale do otwarcia wymaga zakupu klucza licencyjnego.

Aplikacja typu „Sam Naprawiam” przeznaczona głównie dla majsterkowiczów zajmujących się ogólnie elektroniką. Można ją polecić elektronikom zaczynającym przygodę z licznikami ale także i elektronicy ze średnim stażem znajdą tu uzupełnienie swojej wiedzy.
Aplikacja zawiera wiele porad dotyczących naprawy licznika koncernu FORD. Udostępniłem w niej tajniki napraw tych liczników oparte na wieloletnim doświadczeniu jako serwisant elektronik. Znajdziemy tu opisy najczęściej spotykanych usterek oraz ich objawów.
Dodatkowo opisane są sposoby wymontowania i demontażu licznika. Na płytkach PCB oznaczono punkty lutownicze odpowiedzialne za konkretne przypadki razem z ich opisem.
Oznaczenia złączy tzw. PINOUT w tym również programowanie eepromu (zmiana stanu km., piny do podpięcia zasilania aby przetestować licznik na stole. Porady uzupełniono zdjęciami.

Licencja jednostanowiskowa bez ograniczeń czasowych.
W aplikacji opisane są tylko modele zegarów Ford Fiesta z lat 2002 – 2005

Wymagania:
Windows 7,8,10 32/64bit
NET Framework 4.0 i wyższy
Minimalna rozdzielczość ekranu 1280 x 768

Przykłady

Cena 50PLN

Kupujesz klucz licencyjny do aplikacji
Jeżeli jeszcze nie ściągnąłeś zakupionej aplikacji na swój dysk to postępuj według poniższej instrukcji zaczynając od punktu 1. Jeżeli masz już ściągniętą aplikację to pomiń punkt 1.

 1. Wejdź w MENU “Napraw Sam” a następmnie w zakładkę aplikacji, którą chcesz zakupić. i kliknij w przycisk “ściągnij aplikację”
 2. rozpakuj aplikację na swoim dysku i otwórz ją.
 3. przeczytaj licencję i jeżeli zgadzasz się na jej warunki zaznacz opcję “przeczytałem warunki licencji” co uaktywni zakładkę “wygeneruj klucz” 
 4. kliknij w zakładkę “wygeneruj klucz” 
 5. wygenerowany klucz proszę przysłać do mnie przez piniższy formularz.
 6. w odpowiedzi wyślę klucz licencyjny, który należy wpisać w zakupionej aplikacji w rubrykę “wpisz swoje hasło” i kliknąć w zakładkę “potwierdzam”
  Aplikacja zostanie  aktywowana.
  w razie problemu proszę pisać do mnie

  Imię

  Twój Email

  typ licznika np. Ford Fiesta 2002r.

  opisz problem

  wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych na potrzeby tego formularza