Naprawa modułu BSM Siemens L0x-00

Regeneracja modułu BSM . Typowe usterki tego modułu:

 • nie kręci rozrusznik
 • nie załącza się pompa paliwa (silniki benzynowe)
 • nie załącza się dmuchawa nawiewu

naprawa modułu BSM  nie należy do rzadkości. Kupienie używanego modułu na rynku wtórnym rozwiąże problem tylko na pewien czas. Prawdopodobnie każdy z tych modułów trafi prędzej czy później do naprawy. Naprawa modułu BSM jest trudna (nierozbieralny). Moduł ten jest zalany gumą i brak jest dostępu do jego elektroniki.
Jeżeli moduł jest uszkodzony w sposób uniemożliwiający jego naprawę (zalanie wodą, wypalona płyta główna), trzeba zakupić drugi moduł na rynku wtórnym ale aby moduł działał  plug&play musi mieć te same numery identyfikacyjne.

Wykonujemy regenerację tego modułu w sposób profesjonalny przywracając wszystkie jego funkcje. Wykonujemy stan techniczny wszystkich przekaźników modułu. Wypalony(e) przekaźnik(i) wymieniane są na nowe (produkcja z Portugalii). Sprawdzane są wszystkie punkty lutownicze, które wypalają się z czasem przy pinach przekaźników. 
Udzielamy gwarancji na wykonaną usługę. Czas naprawy jeden dzień roboczy. 
Zapraszamy do współpracy warsztaty na korzystnych warunkach.

Kiedy przesyłka dociera do nas nasi technicy przystępują do naprawy.  Po naprawie moduł przechodzi testy diagnostyczne wszystkich jego przekaźników. Dajemy gwarancję na wykonaną usługę. Płatność za wykonaną usługę kurierowi przy odbiorze przesyłki.

  Imię (required)

  Twój Email (required)

  typ modułu np. Siemens L02-00

  opisz problem

  wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych na potrzeby tego formularza

  Przekażnik firmy portugalskiej (nie chiński)

  Wypalony pin na płytce PCB

  Moduł po naprawie. Zwróć uwagę, że moduł jest sklejany.