Kupujesz klucz licencyjny do aplikacji. Sama aplikacja jest za darmo ale do uruchomienia wymaga zakupu klucza licencyjnego.

Aplikacja typu „Sam Naprawiam” przeznaczona jest głównie dla elektroników zajmujących się naprawą elektroniki  samochodowej ale równie dobrze można ją polecić elektronikom zaczynającym przygodę z elektroniką samochodową a także i elektronicy ze średnim stażem znajdą tu uzupełnienie swojej wiedzy.
Aplikacja zawiera wiele porad dotyczących naprawy modułu BSM serii L0x-00 w autach Citroen, Peuget.. Udostępniłem w niej tajniki napraw tych liczników oparte na wieloletnim doświadczeniu jako serwisant elektronik. Można znaleźć tu opisy usterek oraz ich objawów najczęściej (chociaż nie wszystkich) spotykanych w tych modułach. Na płytkach PCB oznaczono punkty lutownicze odpowiedzialne za konkretne przypadki razem z ich opisem, oznaczenia pinów do podpięcia zasilania aby przetestować moduł na stole. Porady uzupełniono zdjęciami. 90% usterek tych modułów można naprawić samemu zaoszczędzając średnio 400 -500 zł bo tyle kosztuje moduł na rynku wtórnym. Stopień trudności naprawy tego modułu oceniam na 7/10.

Licencja jednostanowiskowa bez ograniczeń czasowych.
W aplikacji opisane są tylko moduły serii L0x-00. Wymagania:
Windows 7,8,10 32/64bit
NET Framework 4.0 i wyższy
Minimalna rozdzielczość ekranu 1280 x 768

Cena 70zł.

kupujesz klucz licencyjny do aplikacji

Prosimy o wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe. Proszę w tytułe zamówienia podać nazwa aplikacji.
Nr konta Paypal: elektronika@telwis.pl
Nr konta AliorBank: Zbigniew Kaczmarczyk
Nr konta 83 2490 0005 0000 4000 8413 3437

W tytule przelewu proszę podać tytuł zakupionej aplikacji. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie i otrzymaniu wygenerowanego w aplikacji klucza, prześlemy hasło aktywacyjne do zakupionej aplikacji na wskazany adres mailowy w ciągu 24 godzin.

Preferujemy system pracy wysyłkowej. Naprawy wykonujemy na bieżąco, zwykle w jeden dzień roboczy. Paczki odbieramy i wysyłamy codziennie.
W pilnych przypadkach istnieje możliwośc osobistego dostarczenia/odbioru towaru – prosimy ustalać termin telefonicznie.
Zapraszamy do kontaktu tel. 534-537-492 (pn-pt 9.00-15.00) lub mail elektronika@telwis.pl.

X