Kupujesz klucz licencyjny do aplikacji opisanej poniżej. Sama aplikacja jest za darmo ale do uruchomienia wymaga zakupi klucza licencyjnego.

Aplikacja typu „Sam Naprawiam” przeznaczona głównie dla elektroników zajmujących się naprawą liczników samochodowych. Można ją polecić elektronikom
zaczynającym przygodę z licznikami ale także i elektronicy ze średnim stażem znajdą tu uzupełnienie swojej wiedzy.
Aplikacja zawiera wiele porad dotyczących naprawy licznika koncernu FORD. Udostępniłem w niej tajniki napraw tych liczników oparte na wieloletnim
doświadczeniu jako serwisant elektronik. Można znaleźć tu opisy usterek oraz ich objawów najczęściej (chociaż nie wszystkich) spotykanych w tych licznikach.
Dodatkowo opisane są sposoby wymontowania i demontażu licznika. Na płytkach PCB oznaczono punkty lutownicze odpowiedzialne za konkretne przypadki razem z ich opisem.
Oznaczenia złączy w tym również punkty programowania procesora/eepromu, piny do podpięcia zasilania aby przetestować licznik na stole. Porady uzupełniono zdjęciami.

Licencja jednostanowiskowa bez ograniczeń czasowych.
W aplikacji opisane są tylko modele zegarów Ford S-Max, Fiesta, Focus, Galaxy, Mondeo oraz ich pochodne z lat 2000 – 2011

Wymagania:
Windows 7,8,10 32/64bit
NET Framework 4.0 i wyższy
Minimalna rozdzielczość ekranu 1280 x 768

cena 150zł

kupujesz klucz licencyjny do aplikacji

Prosimy o wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe. Proszę w tytułe zamówienia podać nazwa aplikacji.
Nr konta Paypal: elektronika@telwis.pl
Nr konta AliorBank: Zbigniew Kaczmarczyk
Nr konta 83 2490 0005 0000 4000 8413 3437
Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie i otrzymaniu wygenerowanego w aplikacji klucza, prześlemy hasło aktywacyjne do zakupionej aplikacji na wskazany adres mailowy w ciągu 24 godzin.

Preferujemy system pracy wysyłkowej. Naprawy wykonujemy na bieżąco, zwykle w jeden dzień roboczy. Paczki odbieramy i wysyłamy codziennie.
W pilnych przypadkach istnieje możliwośc osobistego dostarczenia/odbioru towaru – prosimy ustalać termin telefonicznie.
Zapraszamy do kontaktu tel. 534-537-492 (pn-pt 9.00-15.00) lub mail elektronika@telwis.pl.

X