Aplikacja typu „Sam Naprawiam” przeznaczona głównie dla elektroników zajmujących się naprawą liczników samochodowych. Można ją śmiało polecić elektronikom zaczynającym przygodę z licznikami ale także i elektronicy ze średnim stażem znajdą tu uzupełnienie swojej wiedzy.
Aplikacja zawiera wiele porad dotyczących naprawy licznika koncernu AUDI A6 serii 8L0 920 900 raz podobne z serii 4B0 i 4D0.
Udostępniłem w niej tajniki napraw tych liczników oparte na wieloletnim doświadczeniu jako serwisant elektronik. Można znaleźć tu opis usterek najczęściej (chociaż nie wszystkich) spotykanych w tych licznikach. Dodatkowo opisane są sposoby wymontowania i demontażu licznika. Na płytkach PCB oznaczono punkty lutownicze odpowiedzialne za konkretne przypadki.
Oznaczenia złączy w tym również punkty programowania procesora/eepromu.
Licencja jednostanowiskowa.
W aplikacji opisane są tylko w/w modele zegarów.

Wymagania:

Windows 7,8,10 32/64bit
NET Framework 4.0 i wyższy
Minimalna rozdzielczość ekranu 1280 x 768

Cena 45zł

kupujesz klucz licencyjny do aplikacji
Jeżeli jeszcze nie ściągnąłeś zakupionej aplikacji na swój dysk to postępuj według poniższej instrukcji zaczynając od punktu 1. Jeżeli masz już ściągniętą aplikację to pomiń punkt 1.

  1. Wejdź w MENU “Napraw Sam” a następmnie w zakładkę aplikacji, którą chcesz zakupić. i kliknij w przycisk “ściągnij aplikację”
  2. rozpakuj aplikację na swoim dysku i uruchom ją.
  3. przeczytaj licencję i jeżeli zgadzasz się na jej warunki zaznacz opcję “przeczytałem warunki licencji” co uaktywni zakładkę “wygeneruj klucz” 
  4. kliknij w zakładkę “wygeneruj klucz” 
  5. wygenerowany klucz proszę przysłać do mnie przez piniższy formularz.
  6. w odpowiedzi wyślę klucz licencyjny, który należy wpisać w zakupionej aplikacji w rubrykę “wpisz swoje hasło” i kliknąć w zakładkę “potwierdzam”
    Aplikacja zostanie  aktywowana.
    w razie problemu proszę pisać do mnie

Potwierdź, że nie jesteś robotem