Aplikacja typu „Sam Naprawiam” przeznaczona głównie dla elektroników zajmujących się naprawą liczników samochodowych. Można ją śmiało polecić elektronikom zaczynającym przygodę z licznikami ale także i elektronicy ze średnim stażem znajdą tu uzupełnienie swojej wiedzy.
Aplikacja zawiera wiele porad dotyczących naprawy licznika koncernu AUDI A4 serii 4F0 920 933 oraz podobne. Główny opis usterek dotyczy przypadków kiedy nie działa wyświetlacz a reszta jego funkcji działa.  Udostępnione tajniki napraw tych liczników oparte na wieloletnim doświadczeniu jako serwisant elektronik. Znajdziesz tu opis usterek najczęściej (problemy z zanikaaniem wy,świetlacza LCD) spotykanych w tych licznikach. Dodatkowo opisane są sposoby wymontowania i demontażu licznika oraz adaptacja używanego licznika z drugiego auta. Na płytkach PCB oznaczono punkty lutownicze odpowiedzialne za konkretne przypadki.

Licencja jednostanowiskowa.
W aplikacji opisane są tylko w/w modele zegarów.

Wymagania:

Windows 7,8,10 32/64bit
NET Framework 4.0 i wyższy
Minimalna rozdzielczość ekranu 1280 x 768

Cena 65zł.

kupujesz klucz licencyjny do aplikacji
Jeżeli jeszcze nie ściągnąłeś zakupionej aplikacji na swój dysk to postępuj według poniższej instrukcji zaczynając od punktu 1. Jeżeli masz już ściągniętą aplikację to pomiń punkt 1.

  1. Wejdź w MENU “Napraw Sam” a następmnie w zakładkę aplikacji, którą chcesz zakupić. i kliknij w przycisk “ściągnij aplikację”
  2. rozpakuj aplikację na swoim dysku i otwórz ją.
  3. przeczytaj licencję i jeżeli zgadzasz się na jej warunki zaznacz opcję “przeczytałem warunki licencji” co uaktywni zakładkę “wygeneruj klucz” 
  4. kliknij w zakładkę “wygeneruj klucz” 
  5. wygenerowany klucz proszę przysłać do mnie przez piniższy formularz.
  6. w odpowiedzi wyślę klucz licencyjny, który należy wpisać w zakupionej aplikacji w rubrykę “wpisz swoje hasło” i kliknąć w zakładkę “potwierdzam”
    Aplikacja zostanie  aktywowana.
    w razie problemu proszę pisać do mnie