T E L W I S

Sagem S3000 naprawa oraz programowanie

Byłem w kilku warsztatach i podano mi usterki najpierw przepustnicy ale po wymianie na nową problem nie znikł.  Auto wchodzi w tryb awaryjny po przejechaniu kilku kilometrów,
Wyłączenie i ponowne uruchomienie silnika pozwala na przejechanie następnych kilku kilometrów po czym znów wchodzi w tryb awaryjny i tak bez końca można gasic odpalać i jeździć. Moje pytanie czy są państwo w stanie sprawdzić sterownik i ewentualnie naprawić i oczywiście wcześniej wycenić.

Oferujemy naprawę tego sterownika bez względu na rodzaj usterki. Jeżeli nie istnieje możliwość naprawy sterownika to jest opcja odczytu zawartości pamięci (oprogramowania) i następnie zaprogramowania drugiego sterownika (dawcy). Gwarantujemy, że drugi sterownik „dawca” będzie działał bezproblemowo.  Aby „sklonować” sterownik, potrzebny jest tylko stary sterownik jako „dawca”. Po sklonowaniu nie jest wymagane żadne programowanie w aucie, a cała czynność sprowadza się do „plug and play” czyli  montujemy sterownik w aucie, podpinamy akumulator i to wszystko.

Zdjęcie przedstawia przykładowy sterownik.

Gwarancja rozruchowa na 3mc. Jest to czas na przetestowanie sterownika.
Czas naprawy 1 dzień roboczy. Jest możliwość naprawy na poczekaniu i zajmie to 3-4 godziny ale trzeba samemu wymontować sterownik

Formularz zapytania

zgadzam się na przetwarzanie podanych danych w celu kontaktowym z firmą

Nasze Ceny

na opisane usterki naprawa polega na zaprogramowaniu drugiego sterownika tzw. dawcy. Do tego potrzebny jest stary sterownik bo w nim jest zaprogramowany immo.
Koszt naprawy z naszym sterownikiem 350 - 400zł.

wiadomości mailowe odczytuję także w weekendy

Dane kontaktowe

Email: elektronika@telwis.pl
Nr telefonu: +48 534 537 492
tel. czynny 9.00 – 14.00 oprócz weekendów